Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuBotaIshte duke bërë surf, i riu sulmohet nga peshkaqeni, shpëton mrekullisht

Ishte duke bërë surf, i riu sulmohet nga peshkaqeni, shpëton mrekullisht

Në një video të bërë virale në rrjete sociale, shihet se si një adoleshent 16-vjeçar, që ndodhej me pushime në Florida, sulmohet dhe kafshohet në krah nga një peshkaqen, por fatmirësisht, ia del të shpëtojë mrekullisht.

Pamjet nisin me të riun që ndodhet në breg të detit duke bërë surf, e më pas teksa po priste të “vallëzonte” me dallgët, pranë tij shfaqet një peshkaqen që e sulmon.

I riu, shmanget me shpejtësi dhe arrin të dalë në breg shëndoshë e mirë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu