Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuAktualitetEKSKLUZIVE/ Momentet e mbërritjes në Qamishli (Kurdistani Sirian), të grave dhe fëmijëve,...

EKSKLUZIVE/ Momentet e mbërritjes në Qamishli (Kurdistani Sirian), të grave dhe fëmijëve, në përgatitje për t’u riatdhesuar në Shqipëri (FOTOT)

Kanë mbërritur gratë dhe fëmijët e luftëtarëve shqiptarë të ISIS në Qamishli(Kurdistani Sirian), nga ku do bëhen gati për t’u riatdhesuar në Shqipëri.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu