Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuKronikëU mbyt pasditen e sotme në lumin Buna, Policia kërkon me varkë...

U mbyt pasditen e sotme në lumin Buna, Policia kërkon me varkë e polumbarë trupin e 13-vjeçares

Janë siguruar pamje nga operacioni i policisë, për gjetjen e trupit të 13-vjeçres që u mbyt pasditen e sotme në ujërat e lumit Buna.

Siç shihet dhe nga pamjet, uniformat blu po kërkojnë me varka dhe polumbarë përgjatë lumit, për të zbuluar ndonjë gjurmë të së miturës.

Kujtojmë se e reja, kishte shkuar së bashku me familjen në fshatin Oblikë, ku rrjedh dhe lumi Buna. Por për fat të keq, ajo ka mbetur e mbytur teksa po lahej në ujërat e rrjedhshëm.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu