Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuLajmi i funditNdihen lëkundje tërmeti në Lezhë, epiqendra në Adriatik

Ndihen lëkundje tërmeti në Lezhë, epiqendra në Adriatik

Ndihen lëkundje tërmeti mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.

Tërmeti ka pasur një magnitudë të shkallë Rihter 4.5 me një thellësi prej 1 km.

Tërmeti e ka pasur epiqendrën vetëm 13 kilometra larg Lezhës dhe 51 km larg Durrësit, në detin Adriatik.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu