Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuKultureAlarm për bombë te stadiumi Dinamo, gjendet një valixhe e dyshimtë

Alarm për bombë te stadiumi Dinamo, gjendet një valixhe e dyshimtë

Një valixhe e dyshimtë është gjetur mbrëmjen e sotme në stadiumin Dinamo duke shkaktuar një alarm për bombë. Vijon…

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 26.07.2021, në rrugën “Sulejman Delvina”, sherbimet e Policisë kanë konstatuar në trotuar një valixhe të braktisur.

Menjeherë pas konstatimit është vendosur perimetri i sigurisë dhe është bërë njoftimi i forcas xheniere për veprime të metejshme.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu