Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuLajmi i funditShpërthim i fuqishëm në Elbasan, në zonën e ish-Kombinatit metalurgjik

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan, në zonën e ish-Kombinatit metalurgjik

ELBASAN- Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur konkretisht në zonën e ish-Kombinatit Metalurgjik në Elbasan, vetëm pak momente më parë. Banorët e zonës janë alarmuar, ndërkohë që nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar. Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu