Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuKronikëGjendet një person i vdekur te “Qyteti i Studentit” në Tiranë (FOTO...

Gjendet një person i vdekur te “Qyteti i Studentit” në Tiranë (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Një burrë është gjetur i vdekur në fushën pranë “Qytetit të Studentit” në Tiranë.

Burime për mediat bëjnë me dije se ai është konstatuar nga kalimtarët e rastit, të cilët kanë njoftuar policinë menjëherë.

Grupi hetimor mbërriti në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e kësaj çështje. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i vdekjes së qytetarit, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije.

Mjekësia ligjore do ta përcaktojë, por deri më tani dyshohet për shkak të një arresti kardiak. Temperaturat e larta mund të kenë ndikuar gjithashtu.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 23.06.2021, në rrugën “Gramoz Pashko” tek Ish-Studenti, është gjetur pa shenja jete një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 45 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu