Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuKronikëRENEA operacion blic në Lungomare të Vlorës, ka të arrestuar

RENEA operacion blic në Lungomare të Vlorës, ka të arrestuar

Forcat RENEA po zhvillojnë një operacion blic në Lungomare të Vlorës. Burime për mediat bëjnë me dije se janë arrestuar disa persona, një prej tyre posedonte armë.

Mësohet se 10 të tjerë janë shoqëruar për më shumë informacion. Nuk bëhet me dije se cili është synimi i këtij operacioni, por dyshohet se në radar janë persona të përfshirë në trafik lëndësh narkotike dhe armë-mbajtje pa leje.

Kujtojmë që në Vlorë kohët e fundit kanë ndodhur disa ngjarje kriminale, vrasje apo dhe shpërthime me lëndë plasëse.

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu