Ndiq instiktin, ndiq Monellen!

KreuArgetimSi mundet që i kanë flokët me aq volum?! Shikoni çfarë ndodh...

Si mundet që i kanë flokët me aq volum?! Shikoni çfarë ndodh në prapaskenat e reklamave të shampove

Gjithë jetën tonë kemi pyetur se si në reklamat e shampove, modelet kanë flokë aq të bukur, të shëndetshëm, të trashë dhe të butë…e thamë me shkëlqim? Pa dyshim edhe shumë shkëlqyese. Por e kemi ditur gjithmonë që nëse do ta blinim atë shampo, floky ynë nuk do të ishte kurrsesi si në reklamë. E kemi ditur që është një formë e bukur mashtruse, por jo deri në këtë gradë.

Kompania Suave ka bërë publike një video të prapaskenave të një reklame për produktet e tyre më të reja që kanë hedhur në treg dhe çfarë mësuam?

Përdorin shumë flokë fallso

Topa sfungjeri për më shumë volum

Përdorin teknologjinë e ekranit të gjelbër për të bërë flokët sikur i mer era

Na ndiqni

3,183FansaPëlqeje
13AbonentëAbonohu

Lexo

spot_img

Lajme të ngjashme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu